Szanowni Państwo,

Żyjemy w starzejącym się społeczeństwie. Wraz z wiekiem narastają problemy z poruszaniem się i codzienną aktywnością do której z jednej strony jesteśmy przyzwyczajeni, a z drugiej jesteśmy zmuszani przez presję bycia ciągle młodym.

Kiedy codzienne dolegliwości za bardzo doskwierają. Kiedy wyjście do pracy, sklepu, na pocztę lub do lekarza, staje się problemem. W pewnym momencie konieczne jest wsparcie naszego organizmu przez fachową rehabilitację. Zabiegi finansowane przez NFZ są trudno dostępne i często trzeba czekać na rehabilitację wiele miesięcy. Gabinety prywatne są natomiast drogie.

Jeśli czujesz, że problem jeszcze Ciebie nie dotyczy, pomyśl o innych, tych, którzy nie mogą korzystać z zabiegów, ponieważ ich na to nie stać. Fundacja Medical Center gromadzi środki, dzięki którym Twój sąsiad lub sąsiadka będzie mogła uczestniczyć w takich zabiegach.

Pieniądze wpłacone na konto Fundacji (w postaci cegiełki) przeznaczone zostaną przede wszystkim na sfinansowanie zabiegów rehabilitacyjnych dla osób tego potrzebujących.

„Pomóż Nam a my Pomożemy Im”
Dla wsparcia działalności Fundacji Medical Center utworzono konto bankowe w Citi Handlowy; Bank Handlowy w Warszawie S.A.; Ul. Ostrobramska 75A

Nr. 80 1030 0019 0109 8530 0045 7493

Zarząd Fundacji Medical Center