You are currently viewing Dołącz do naszej drogi ku zmianie – Głosuj na Medical Center w konkursie “Lider Zmian”

Dołącz do naszej drogi ku zmianie – Głosuj na Medical Center w konkursie “Lider Zmian”

Jesteśmy podekscytowani, że Medical Center ma okazję wziąć udział w konkursie “Lider Zmian”, organizowanym w ramach Cyfrowych Funduszy Europejskich oraz kategorii Fundusze Europejskie Bliskie Mieszkańcom. Chcielibyśmy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością i prosić o Wasze wsparcie!

W kategorii Cyfrowe Fundusze Europejskie naszym projektem jest “Informatyzacja oraz wdrożenie elektronicznej dokumentacji medycznej za pomocą e-usługi w Medical Center”. Naszym celem było wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań, aby jeszcze bardziej usprawnić nasze usługi medyczne i zapewnić Wam, naszym pacjentom, jeszcze lepszą opiekę.

Link do głosowania na “Informatyzacja oraz wdrożenie elektronicznej dokumentacji medycznej za pomocą e-usługi w Medical Center” – tutaj

W kategorii Fundusze Europejskie Bliskie Mieszkańcom prezentujemy dwa ekscytujące projekty: “Instytut Wiedzy” oraz “Dzienny Dom Opieki”. Chcieliśmy stworzyć miejsca dla pacjentów gdzie mogli zdobywać wiedzę w zakresie zdrowia oraz specjalistyczną placówkę opieki zdrowotnej i społecznej Dzienny Dom Opieki Medycznej (DDOM), która jest przeznaczona głównie dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Głównym celem Dziennego Domu Opieki było zapewnienie opieki, wsparcia oraz rożnego rodzaju usług zdrowotnych i społecznych, które pozwalają na zachowanie jak największej niezależności i jakości życia dla jego mieszkańców.

Link do głosowania na “Instytut Wiedzy” – tutaj

Link do głosowania na “Dzienny Dom Opieki” – tutaj

Wasze głosy są dla nas niezmiernie ważne! Zachęcamy Was do udziału w tym konkursie i oddania swojego głosu na Medical Center. Głosy można oddawać codziennie!

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie. Razem możemy być prawdziwymi liderami zmian!

Z pozdrowieniami, Zespół Medical Center